Jdi na obsah Jdi na menu
 


Společná procházka 10.4.2011

Bylo krásné nedělní dopoledne a v Mokré-Horákov se začínali sjíždět border kolie ze všech stran. Ne tak úplně ze všech, ale bylo jich tam dost.

Jako první dorazil Šampion Artuš  s pánečkem a oběma tetami :), Hned na to naše výprava s matkou pluku Ange a otesánkem Amundsenem. Lidský doprovod k těmto dvěma účastníkům činil 5 osob. Pak už dorazil Archi i s paničkou a nakonec místní domorodkyně Sára s celou rodinkou.

Bohužel Aramis hlídal pracující a Aladin se ani neozval, ale všichni jsme doufali, že se jim sobota vydaří stejně jako nám.

 

img_7236.jpg

Výprava tedy čítala 5 psů a 12 lidí. Prošli jsme jeskyni Pekárnu, Mariánské údolí a zastavili ve starém mlýně na oběd. Tempo bylo vyloženě výletní a povídací, protože jsme všichni měli tolik zážitků z prvních 6 měsíců života našich uličníků, že to ani jinak nešlo.

Největší dračicí se ukázalo domácí Anne - Sárinka. Kluky po lesích povodila takovým způsobem, že se ani ostrá fotka nemohla podařit.  Ange všechny puberťáky řádně vychovávala a Artuš, Amundsen i Archi poslouchali všichni zhruba stejně :)

Odpoledne jsme se všichni rozloučili s příslibem, že určitě ještě nějakou další slezinu spácháme. Takže se moje milá štěňátka už moc těším na příště.

FOTKY

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář